Kurumsal

ÜRÜN FOTOĞRAF ÇEKİMİ   

Ürün Fotoğraf Çekimi Ürün kadar önemli, Ürünün satılması için  ise üründen daha önemlidir!

    Sanal ortamdan hemen hemen hepimiz sürekli alışverişler yapıyoruz. Yaptığımız alışverişlerde aldığımız her ürünü fotoğrafına bakarak alıyor ya da tercih ediyoruz. Özellikle alacağımız ürün farklı farklı sitelerde ya da satıcılarda listelendiyse o zaman sadece fiyat değil aynı zamanda da ürün görseline bakarak karar veriyoruz.Ürün Fotoğraf Çekimi’ nin profesyonel ekipmanlar ile profesyonel kişiler tarafından yapılması gerekir. 
Ürünün nasıl görünmesi isteniyorsa o görüntüye, kompozisyona göre en iyi ışık ayarlarının yapılması, gerekirse de farklı setup lar yapılması, en doğru fotoğrafın çekilmesi gerekir.Bunların hepsini evlerinize alacağınız kendinden ledli bir takım ürün çekme çadırlarıyla yapma şansınız ne yazık ki yoktur. Zaten düşünüldüğünde iki tanesi 25-30 bin tl civarına satılan profesyonel fotoğraf ışıkları (paraflashlar) duruyorken 30-40 liralık led ışıklarla çekmenin mümkün olmadığı öyle zannediyorum ki kolayca anlaşılabilir.            

Örneğin aşağıda farklı amaçlar doğrultusunda çekilmiş aynı ürünün değişik görsellerini görüyorsunuz. Işıklandırma, gölge ayarı, kullanılan ekipmanın önemi burada açıkça meydana çıkıyor. Buradan da anlaşıldığı üzere Ürün Fotoğraf Çekimi sadece alışveriş sitelerine yüklemek için değil, banner ya da sosyal medya tanıtım reklamlarınız için de oldukça büyük bir önem taşımaktadır. 

 

Hızlı Fiyat Teklifi Al

Ürün Çekimi Fiyatları

Ürün Fotoğraf çekim fiyatları ne kadar? Bu soru'nun cevabı aslında bir çok kritere bağlı olarak değişiyor. Tek tek inceleyecek olursak;
 
Ürününüz nedir?
Kaç adet ürününüz var?
Her üründen kaç adet fotoğraf çekilmesini istiyorsunuz?
Dekupe istiyor musunuz?
Kaç adet fotoğrafa dekupe istiyorsunuz?
Bunlar gibi sorulara cevap verdiğiniz takdirde ürün fotoğraf çekim fiyatı almak için aşağıdaki formu doldurarak gönderirseniz kısa bir süre içerisinde sizlere dönüş yapılacaktır.